Treść artykułu
Szkoła

Bezpłatna Szkoła Rodzenia przy SPZOZ w Wolsztynie


Rejestracja
Pod adresem e- mail: szkolarodzenia@spzozwolsztyn.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 14:00, pod numerem telefonu – 68 347 73 36 – dyżurka położnych oddziału położniczo-ginekologicznego.


Program Szkoły Rodzenia realizuje standardy postępowania w opiece okołoporodowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 sierpnia 2018 r.


Kliknij w link aby przejść do strony - https://spzozwolsztyn.pl/szkola-rodzenia


Edukacja przedporodowa dla przyszłych rodziców, oczekujących na narodziny dziecka.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Oferujemy przydatną wiedzę teoretyczną, połączoną z zajęciami praktycznymi i doświadczeniem personelu szpitala.
Pełen kurs szkoły rodzenia obejmuje 4 spotkania, które będą się odbywały w wyznaczony dzień tygodnia, w ustalonych godzinach popołudniowych (czas trwania ok. 2 godziny).
Program Szkoły Rodzenia realizuje standardy postępowania w opiece okołoporodowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 sierpnia 2018 r.

Rejestracja
Osoba zainteresowana może uczestniczyć w Szkole Rodzenia po 21 tygodniu ciąży. Zajęcia prowadzą położne, pracujące w wolsztyńskim szpitalu.
Podczas zajęć będzie możliwość rozmowy z personelem pracującym w oddziale położniczo- ginekologicznym i neonatologicznym oraz zapoznanie się z topografią oddziału.
Rejestracja pod adresem e-mail: szkolarodzenia@spzozwolsztyn.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 14:00, pod numerem telefonu –  68 347 73 36 – dyżurka położnych oddziału położniczo- ginekologicznego.

Udostępnij:

Może Cię zainteresować