Telefon: 68 347 7300
A-   A   A+     A  A
Start «

Leczenie

Szpital posiada w swojej strukturze oddziały i poradnie realizujące szeroki zakres świadczeń leczniczych - od Podstawowej Opieki Zdrowotnej, przez Poradnie Specjalistyczne, Rehabilitację po Oddziały Szpitalne z Zakładem Pielęgnacyjno-Opiekuńczym. Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej naszemu potencjałowi.

Lekarz rodzinny

Prowadzimy gabinety lekarza rodzinnego w Wolsztynie w ramach kompleksu budynków Szpitala. Istnieje również filia w Obrze oraz filia w Świętnie.

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

W ambulatorium Szpitala funkcjonuje opieka nocna i świąteczna, która udziela świadczeń wtedy, gdy lekarze rodzinni kończą już pracę.

Biuro Przyjęć Planowych

Za pośrednictwem Biura Przyjęć Planowych odbywają się przyjęcia pacjentów do szpitala ze skierowaniem po wcześniejszym ustaleniu terminu przez lekarza odpowiedniego oddziału. W przypadku braku wyznaczonego wcześniej terminu decyzję o przyjęciu / wyznaczeniu terminu / skierowaniu do leczenia ambulatoryjnego podejmuje lekarz danego oddziału.

Ratownictwo Medyczne

W ramach systemu ratownictwa medycznego wyodrębniamy : Zespół Ratownictwa Medycznego - Specjalistyczny oraz Zespół Ratownictwa Medycznego - Podstawowy

Poradnie Specjalistyczne

Zapraszamy też do poradni specjalistycznych, gdzie pomoc niosą lekarze specjaliści.

Oddziały Szpitalne

Główna gałąź działalności Szpitala. Pod stałą, profesjonalną opieką znajduje się w dowolnym momencie blisko dwustu pacjentów.

Rehabilitacja Lecznicza

Wykwalifikowana kadra wykonuje zabiegi rehabilitacyjne z dużym poświęceniem.

Opieka Długoterminowa

Pacjenci, którzy tego wymagają, znajdą w Zakładzie całodobową opiekę i pomoc lekarza internisty.

Centralna Sterylizatornia

Centralna Sterylizatornia stanowi ważną część szpitala, w której wykonuje się procesy mycia, dezynfekcji i sterylizacji.

zmodyfikowano: 2019-09-24 08:04:06   

Witryny powiązane

Powiat Wolsztyn Miasto Wolsztyn Gmina Przemęt Gmina Siedlec Stowarzyszenie SNRRSP NFZ Poznań BIP Szpitala
System Zarządzania Jakością Ranking Rzeczpospolita 2019 Ranking Rzeczpospolita 2018 Akredytacja