Treść artykułu
Misie

Z inicjatywy i na prośbę Dyrektora SPZOZ w Wolsztynie, Studenci Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - organizatorzy akcji Dr Miś Dzieciom przekazali w dniu 21.12.2023 r. szpitalowi pluszowe misie, które zostały wręczone w formie prezentu świątecznego młodym mamom i ich nowonarodzonym pociechom przebywającym w Oddziale Neonatologii wraz z życzeniami Wesołych Świąt i oby były spędzane już w rodzinnym gronie i świątecznej domowej atmosferze. W uroczystości oprócz obdarowanych ze strony szpitala udział wzięli Dyrektor Pan Karol Mońko, Naczelna Pielęgniarka Pani Beata Szutta, Pielęgniarka ds. Epidemiologii Pani Katarzyna Matysiak oraz perosnel Oddziału Neonatologii.

Przekazane misie są upominkiem w ramach akcji Dr Miś z inicjatywy Studentów organizowaną pod skrzydłami Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

SPZOZ w Wolsztynie składa podziękowanie na ręce Pana Kacpra Hofmana Członka Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego i wszystkim Studentom Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu za akcję Dr Miś i przekazane misie dla naszego Oddziału Neonatologicznego.

Jesteśmy wdzięczni za pomoc, zaangażowanie i podarowane misie, które w okresie Świąt Bożego Narodzenia zostaną przekazane naszym najmłodszym pacjentom.

Dziękujemy!

Dyrekcja i Pracownicy Oddziału Neonatologicznego SPZOZ w Wolsztynie.Udostępnij:

Może Cię zainteresować